Damla Boya

Firmamız Boykimsan Boya San. ve Tic. Ltd. Şti olarak inşaat boyaları sektörüne 1992 yılında giriş yapmıştır. 2001 yılında Nilüfer Organize Sanayi Bölgesindeki 2300 m² kapalı tamamı 2750 m² üzerinde kurulu kendisine ait olan tesisine taşınarak tescilli markamız olan “DAMLA” markası ile sentetik ve su bazlı ürünler üretimi yaparak uzun yıllar inşaat grubu boya ürünleri pazarında tüketicilerin çözüm ortağı olmuştur.

Biz Kimiz

Damla Sentetik Lux Son Kat Boya,Damla Sentetik Astar, Damla Sentetik Antipas,Damla Sentetik Saten Boya solvent bazlı ürün grubumuzda yer alan ve sıklıkla tercih edilen ürünlerimizdir.
Damla Silikonlu Plastik,Damla Extra Mat Silikonlu Plastik,Damla Tavan,Damla Silikonlu Dış Cephe Boyası,Damla Silikonlu Dış Cephe Astarı,Damla Tekstürlü Dış Cephe Boyası su bazlı ürün grubumuzda yer alan ve sıklıkla tercih edilen ürünlerimizdir.

Firmamız inşaat grubu boya çözümlerinin yanında 2002 yılından itibaren “Euromıx” markası ile metal, sanayii yol çizgi boyaları ve oto yan sanayiinde kullanılan endüstriyel ürünler grubunu da bünyesine eklemiştir.
“EUROMIX” markası ile pazara sunmakta olduğumuz endüstriyel ürünlerimiz çabuk kuruma, parlaklık, dayanıklılık, çıplak metal yüzeylere yapışan tek kat örtücülük ve kolay uygulanabilirlik özelliklerine sahiptir.

Yazımız ekinde görebileceğiniz gibi ürün portföyümüz boya sektörü ihtiyacını karşılayacak geniş bir yelpazeye sahiptir.

Firmamız markaları olan DAMLA ve EUROMIX markalarımız tescilli markalarımız olup, markalı ürünlerimiz TSE Türk Standartlarına Uygunluk Belgesine sahip olarak kalite şartlarına uygun üretildiğini belgelemiştir.

Üretimdeki kalitesini almış olduğu uygunluk belgeleri ile kanıtlayan firmamız, yönetimdeki kalite anlayışını da 2004 yılından bu yana geçirdiği başarılı denetimler neticesinde her sene 0 hata ile yenilediği TSE EN ISO9001:2008 belgesi ile ortaya koymuştur.

Üretimde ve yönetimde kalite anlayışını benimseyen firmamız aynı zamanda ÇED Gerekli Değildir belgesine,Emisyon İzin belgesine ve GSM Açılma ruhsatına sahiptir.

Kaliteden ödün vermeden, sürekli gelişim ile sektördeki lider firmalar arasında olmak.

Günümüz rekabetçi iş dünyasında, yüksek kalitede ürün ve hizmeti olabilecek minimum maliyetle tüketiciye verebilmektir.